O nás

InsightLab » O nás

Jsme inovativní výzkumná agentura. Specializujeme se na výzkumné komunity a on-line panely. Vyvinuli jsme nástroj propojující nejmodernější techniky on-line výzkumu s prvky sociálních médií.

Volíme výzkumné metody, které jdou s dobou

Respondenti, jejichž názory vás zajímají, žijí ve 21. století. Respektujeme tuto skutečnost. Neustále sledujeme trendy ve výzkumu trhu a vybíráme pro vás kombinace těch nejúčinnějších kvalitativních a kvantitativních výzkumných metod.

On-line komunity a privátní panely reflektují potřeby současnosti a přesun všedních aktivit do on-line prostředí. Jsou časově i nákladově efektivní. Eliminují přitom typické limity konvenčních výzkumných řešení.

O cenných datech vás informujeme okamžitě

Díky výzkumným komunitám a privátním panelům vám otevíráme cestu k poznání v reálném čase. Pomáháme vám:

  • zkoumáme dlouhodobě zákaznickou spokojenost a loajalitu
  • zjišťujeme positioning značek
  • testujeme nové služby a výrobky
  • objevujeme nová řešení a inovujeme
  • komunikujeme se zákazníky a vytváříme ambasadory vaší značky

Díky tomu, že klademe ve výzkumných on-line komunitách a privátních panelech velký důraz na personalizaci, přirozeně se z našich výzkumných komunit etablují ambasadoři vaší značky.

Budujeme váš výzkum jako stavebnici

Výzkumy provádíme efektivně a účelně. Naše služby fungují jako dílky stavebnice, které do sebe dokonale zapadají a snadno se přizpůsobí vašim potřebám. S osobní péčí a s použitím našich odborných znalostí, zkušeností i intuice pro vás najdeme nejvhodnější řešení.

O InsightLab s.r.o.

S cílem rozšířit nabídku dostupných výzkumných řešení vstoupila společnost InsightLab s.r.o. na trh počátkem roku 2013. Jako svou hlavní specializaci zvolila metodu on-line výzkumných komunit, neboli Market Research Online Communities (MROCs). Tým InsightLab je tvořen odborníky, kteří úročí své zkušenosti načerpané dlouholetou prací na různých pozicích v oboru výzkumu trhu.


Co říkají naši klienti

Spolupráce s Insightlabem je výborná, a to zejména díky vysoké flexibilitě v komunikaci, spolehlivosti a konzistenci měření. Velmi si cením také ochotu k inovativnosti a řešení na míru. Spolupráci s Insightlabem můžu jenom doporučit.

Karel Ďásek, Data Analyst, MediaBlock

S InsightLab jsme během posledního roku spolupracovali na řadě výzkumných projektů a vždy jsme byli velmi spokojeni s výsledky i přístupem. Zvláště oceňujeme ochotu a energii při nastavování nových způsobů řešení. Pro naše měření brandových dopadů kampaní jsme potřebovali custom-made řešení, které na trhu nebylo k dispozici, a s InsightLab jsme byli schopní toto řešení připravit a realizovat. Navíc je spolupráce příjemná i na lidské rovině.

Štěpán Pudlák, Senior Data Analyst, Mediablock, s. r. o.

S Michalem Ševerou jsme realizovali online výzkum na cílové skupině handicapovaných cestujících pro ČD, a.s. a statistické zpracování dat projektů ČD bike. Mohu konstatovat naprostou spokojenost a vstřícnost.

Michaela Fričová, České dráhy, a.s., oddělení marketingu – průzkum trhu

Jsme velice vděční, že InsightLab nám nabídla podporu při nastavení evaluačních procesů a zpracování sbíraných odpovědí naších cílových populací. Sledovat dopad naších rozvojových programů ve Středoafrické republice je klíčové, abychom poskytli správně potřebnou, užitečnou a široce přijatelnou pomoc. Navíc, můžeme vždy počítat s příjemným a vysoce profesionálním přístupem celého týmu InsightLabu k řešení naších potřeb, ať v češtině nebo ve francouzštině.

Fabrice Martin, ředitel, SIRIRI o.p.s.

Díky ohromné chuti posouvat hranice a nápadům jak se vypořádat s technologickými výzvami jsme s lidmi z InsghtLabu rozchodili unikátní projekt měření efektivity digitálních kampaní. Moc si ceníme nadšení pro věc, vůli věci rychle dotáhnout a hrozně fajn spolupráci.

Zuzana Bergrová, Chief Executive Officer, Go.Direct s.r.o.

Spolupráce s InsightLab funguje velmi dobře a bezproblémově. Doporučuji.

Jan Dýral, Project Manager, Czech News Center, a.s.

Spolupráce s InsightLab se zatím opírá o jeden projekt … Mohu konstatovat, vstřícný a otevřený postoj agentury ke spolupráci. Obtížnost výběru respondentů byla natolik vysoká, že výběrová kritéria nebyla ve všech případech dodržena. Agentura si přesto s výběrem poradila o poznání lépe než společnosti, s nimiž jsme realizovali podobné výběry v posledním období.

Václav Hradecký, vedoucí oddělení výzkumu a vzdělávání, Český rozhlas

Spolupráci s InsightLab hodnotím velmi pozitivně, po celou dobu jsem jako klient dostával vysoce profesionální přístup společně se vstřícností, a i přes nedostatek času byl dodržen potřebný harmonogram realizace a dodání kvalitně zpracovaného výstupu.

Pavel Novák, Senior Account Director, AMI Communications

S InsightLabem jsme realizovali opakovaně pretesty a posttesty reklamních kampaní a také studie sloužící jako podklady pro nabídková řízení. S přístupem InsightLabu jsme byli my i naši klienti vždy naprosto spokojeni.

Jiří Udatný, Research & Data Director CZ/SK at Mindshare

Profesionálně provedený průzkum úzce specializované části trhu nám umožnil podívat se na danou problematiku očima našich stálých i potenciálních klientů. Plánování rozvoje služeb a investic bez křišťálové koule je najednou o dost lehčí.

Zdeněk Indra, technický ředitel, Geoton Praha s.r.o.

Děkujeme společnosti InsightLab za jejich vždy 100% profesionální služby a preciznost zpracování zakázek. Byť jsou naše zadání občas zkouškou možného, vždycky jsme díky InsightLabu dosáhli perfektních výsledků.

Dita Loudilová, Czech News Center a.s.

Spolupráce s kolegy z InsightLabu si velmi vážíme. Díky ní se nám totiž spolu daří sbírat unikátní data z oblasti postojů české veřejnosti k dárcovství a souvisejícím tématům. Jedná se o údaje, které v České republice dlouhodobě chybí, a i na jejich základě můžeme dobře mapovat potřeby neziskových organizací a společně tak pracovat na rozvoji českého občanského sektoru.

Klára Šplíchalová, ředitelka, Fórum dárců

Spolupráce s InsightLab proběhla na výbornou. Těšila nás především vstřícnost, se kterou nám vyhověli i v našich nadstandardních požadavcích. Bylo vidět, že klientova spokojenost je na prvním místě.

Libor Pokorný, Senior Holding s.r.o.

Další názory

Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách InsightLab


InsightLab © 2018 - Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek


CZ en