Privátní panely

InsightLab » Privátní panely

Privátní výzkumný panel tvoří vaši zákazníci. Poskytnou vám cennou zpětnou vazbu, kdykoli to potřebujete. Dodají vám chybějící nápady. Napoví vám, jaké produkty a služby byste měli zařadit do svého sortimentu. Otevřeně vám řeknou, co děláte špatně a co si myslí o vaší konkurenci.

Vytvořte si svůj unikátní poradní sbor

Privátní on-line panel je souborem vašich zákazníků, kteří si na požádání rádi vyhradí čas, aby se spolupodíleli na vašem úspěchu. Nezáleží na tom, zda je zrovna oslovíte s dotazníkem, nebo je přizvete k diskuzi o designu nového produktu. Jsou vaším poradním sborem, který vám pomáhá nastavit novou koncepci i vyladit drobné detaily.

Účastníci privátního on-line panelu jsou připraveni kdykoli vám odpovědět. Jsou aktivní, iniciativní a na vaší značce a produktu jim záleží.

Jsou pro vás privátní panely vhodnou výzkumnou metodou?

Privátní on-line panely jsou pro vás vhodné:

 • máte-li relativně stálou základnu zákazníků;
 • máte-li kontakty alespoň na část zákazníků.

Výhody privátních výzkumných panelů často využívají:

 • bankovní a finanční instituce,
 • výrobci a distributoři automobilů,
 • média, vydavatelské domy,
 • e-shopy, on-line obchody,
 • provozovatelé věrnostních klubů, slevových programů,
 • organizace poskytující B2B služby a produkty,
 • organizace Fast Moving Consumer Goods (FMCG, rychloobrátkové spotřební zboží) ad.

Charakteristiky privátních on-line panelů

Privátní on-line panely jsou na rozdíl od on-line komunit (MROCs) používány spíše pro kvantitativní výzkum. Obvykle nepodporují vzájemné interakce mezi účastníky výzkumu navzájem, ani s moderátorem.

 • jsou využívány spíše pro kvantitativní výzkum,
 • interakce mezi respondenty jsou omezené,
 • podléhají vysokému stupni kontroly z vaší strany,
 • fungují na vlastní on-line aplikaci pro správu panelu,
 • umožňují provádět longitudinální a srovnávací výzkumy.

Kdy privátní panely použijete

Privátní panely použijete zpravidla v situacích, kdy:

 • chcete znát spokojenost s produktem, službou, podporou apod.,
 • vyvíjíte nové výrobky a služby nebo zlepšujete stávající (crowdsourcing),
 • testujete komunikační kampaně, provádíte pre-testy a post-testy,
 • provádíte cenové testy,
 • chcete vědět, co vaši zákazníci oceňují na konkurenci, ale u vás nenalézají; apod.

Výhody privátních panelů

Mezi nejoceňovanější výhody privátních panelů naši klienti považují:

 • výrazné úspory nákladů na výzkum,
 • rychlost výzkumu,
 • výzkum umožňuje zainteresovaným zákazníkům vyjádřit se a podílet se na vývoji vašich výrobků a služeb.

Kdy privátní panel nelze použít
V případě, že nemáte stálou základnu uživatelů, chcete provést reprezentantivní výzkum na populaci, nebo vás názory zákazníků při vývoji nových produktů a služeb zkrátka nezajímají, doporučíme vám rádi jiné výzkumné techniky.


Co říkají naši klienti

Spolupráce s Insightlabem je výborná, a to zejména díky vysoké flexibilitě v komunikaci, spolehlivosti a konzistenci měření. Velmi si cením také ochotu k inovativnosti a řešení na míru. Spolupráci s Insightlabem můžu jenom doporučit.

Karel Ďásek, Data Analyst, MediaBlock

S InsightLab jsme během posledního roku spolupracovali na řadě výzkumných projektů a vždy jsme byli velmi spokojeni s výsledky i přístupem. Zvláště oceňujeme ochotu a energii při nastavování nových způsobů řešení. Pro naše měření brandových dopadů kampaní jsme potřebovali custom-made řešení, které na trhu nebylo k dispozici, a s InsightLab jsme byli schopní toto řešení připravit a realizovat. Navíc je spolupráce příjemná i na lidské rovině.

Štěpán Pudlák, Senior Data Analyst, Mediablock, s. r. o.

S Michalem Ševerou jsme realizovali online výzkum na cílové skupině handicapovaných cestujících pro ČD, a.s. a statistické zpracování dat projektů ČD bike. Mohu konstatovat naprostou spokojenost a vstřícnost.

Michaela Fričová, České dráhy, a.s., oddělení marketingu – průzkum trhu

Jsme velice vděční, že InsightLab nám nabídla podporu při nastavení evaluačních procesů a zpracování sbíraných odpovědí naších cílových populací. Sledovat dopad naších rozvojových programů ve Středoafrické republice je klíčové, abychom poskytli správně potřebnou, užitečnou a široce přijatelnou pomoc. Navíc, můžeme vždy počítat s příjemným a vysoce profesionálním přístupem celého týmu InsightLabu k řešení naších potřeb, ať v češtině nebo ve francouzštině.

Fabrice Martin, ředitel, SIRIRI o.p.s.

Díky ohromné chuti posouvat hranice a nápadům jak se vypořádat s technologickými výzvami jsme s lidmi z InsghtLabu rozchodili unikátní projekt měření efektivity digitálních kampaní. Moc si ceníme nadšení pro věc, vůli věci rychle dotáhnout a hrozně fajn spolupráci.

Zuzana Bergrová, Chief Executive Officer, Go.Direct s.r.o.

Spolupráce s InsightLab funguje velmi dobře a bezproblémově. Doporučuji.

Jan Dýral, Project Manager, Czech News Center, a.s.

Spolupráce s InsightLab se zatím opírá o jeden projekt … Mohu konstatovat, vstřícný a otevřený postoj agentury ke spolupráci. Obtížnost výběru respondentů byla natolik vysoká, že výběrová kritéria nebyla ve všech případech dodržena. Agentura si přesto s výběrem poradila o poznání lépe než společnosti, s nimiž jsme realizovali podobné výběry v posledním období.

Václav Hradecký, vedoucí oddělení výzkumu a vzdělávání, Český rozhlas

Spolupráci s InsightLab hodnotím velmi pozitivně, po celou dobu jsem jako klient dostával vysoce profesionální přístup společně se vstřícností, a i přes nedostatek času byl dodržen potřebný harmonogram realizace a dodání kvalitně zpracovaného výstupu.

Pavel Novák, Senior Account Director, AMI Communications

S InsightLabem jsme realizovali opakovaně pretesty a posttesty reklamních kampaní a také studie sloužící jako podklady pro nabídková řízení. S přístupem InsightLabu jsme byli my i naši klienti vždy naprosto spokojeni.

Jiří Udatný, Research & Data Director CZ/SK at Mindshare

Profesionálně provedený průzkum úzce specializované části trhu nám umožnil podívat se na danou problematiku očima našich stálých i potenciálních klientů. Plánování rozvoje služeb a investic bez křišťálové koule je najednou o dost lehčí.

Zdeněk Indra, technický ředitel, Geoton Praha s.r.o.

Děkujeme společnosti InsightLab za jejich vždy 100% profesionální služby a preciznost zpracování zakázek. Byť jsou naše zadání občas zkouškou možného, vždycky jsme díky InsightLabu dosáhli perfektních výsledků.

Dita Loudilová, Czech News Center a.s.

Spolupráce s kolegy z InsightLabu si velmi vážíme. Díky ní se nám totiž spolu daří sbírat unikátní data z oblasti postojů české veřejnosti k dárcovství a souvisejícím tématům. Jedná se o údaje, které v České republice dlouhodobě chybí, a i na jejich základě můžeme dobře mapovat potřeby neziskových organizací a společně tak pracovat na rozvoji českého občanského sektoru.

Klára Šplíchalová, ředitelka, Fórum dárců

Spolupráce s InsightLab proběhla na výbornou. Těšila nás především vstřícnost, se kterou nám vyhověli i v našich nadstandardních požadavcích. Bylo vidět, že klientova spokojenost je na prvním místě.

Libor Pokorný, Senior Holding s.r.o.

Další názory

Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách InsightLab


InsightLab © 2018 - Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek


CZ en