Pracovní příležitosti

InsightLab » O nás » Pracovní příležitosti

Hledáme kolegu na pozici: Client Executive

Ideální startovní pozice pro studenta, který chce hladce přejít do praxe, nebo absolventa VŠ, který dává přednost práci na částečný úvazek.

Jaká bude náplň práce?

Hledáme pečlivého člověka, který by nám pomohl s agendou okolo výzkumů.

Bude mít na starosti například překlady dotazníků z AJ do ČJ i naopak, dále kontrolu správnosti naprogramovaných on-line dotazníků, analýzu dat a sepsání závěrů (tvorba tabulek, grafů), později i samostatné psaní závěrečných zpráv, a redakční úpravy webových stránek.

Co by měl uchazeč umět?

Angličtinu. Základy tvorby dotazníků nebo jiné zkušenosti s výzkumem. Velmi dobrou znalost Excelu a Powerpointu, případně i SPSS.

Měl by být otevřený a chtít pracovat v kolektivu.

Co nabízíme?

Úvazek cca 80 hodin/měsíc. Kanceláře v Praze 10. Po zapracování možnost částečné práce z domova. Budeme k dispozici pro úvodní zaškolení. V případě, že bude spolupráce fungovat, je možné po čase přejít na plný úvazek.

Nástup možný ihned.

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem? Jste to přímo Vy? Neváhejte a napište nám na info@insightlab.cz, odpovíme všem!

 


Co říkají naši klienti

Spolupráce s InsightLab funguje velmi dobře a bezproblémově. Doporučuji.

Jan D., Project Manager, Czech News Center, a.s.

Spolupráce s InsightLab se zatím opírá o jeden projekt … Mohu konstatovat, vstřícný a otevřený postoj agentury ke spolupráci. Obtížnost výběru respondentů byla natolik vysoká, že výběrová kritéria nebyla ve všech případech dodržena. Agentura si přesto s výběrem poradila o poznání lépe než společnosti, s nimiž jsme realizovali podobné výběry v posledním období.

Václav H., vedoucí oddělení výzkumu a vzdělávání, Český rozhlas

Spolupráci s InsightLab hodnotím velmi pozitivně, po celou dobu jsem jako klient dostával vysoce profesionální přístup společně se vstřícností, a i přes nedostatek času byl dodržen potřebný harmonogram realizace a dodání kvalitně zpracovaného výstupu.

Pavel N., Senior Account Director, AMI Communications

S InsightLabem jsme realizovali opakovaně pretesty a posttesty reklamních kampaní a také studie sloužící jako podklady pro nabídková řízení. S přístupem InsightLabu jsme byli my i naši klienti vždy naprosto spokojeni.

Jiří U., Research & Data Director CZ/SK at Mindshare

Profesionálně provedený průzkum úzce specializované části trhu nám umožnil podívat se na danou problematiku očima našich stálých i potenciálních klientů. Plánování rozvoje služeb a investic bez křišťálové koule je najednou o dost lehčí.

Zdeněk I., Geoton Praha s.r.o.

Děkujeme společnosti InsightLab za jejich vždy 100% profesionální služby a preciznost zpracování zakázek. Byť jsou naše zadání občas zkouškou možného, vždycky jsme díky InsightLabu dosáhli perfektních výsledků.

Dita L., Czech News Center a.s.

Spolupráce s kolegy z InsightLabu si velmi vážíme. Díky ní se nám totiž spolu daří sbírat unikátní data z oblasti postojů české veřejnosti k dárcovství a souvisejícím tématům. Jedná se o údaje, které v České republice dlouhodobě chybí, a i na jejich základě můžeme dobře mapovat potřeby neziskových organizací a společně tak pracovat na rozvoji českého občanského sektoru.

Klára Š., Fórum dárců

Spolupráce s InsightLab proběhla na výbornou. Těšila nás především vstřícnost, se kterou nám vyhověli i v našich nadstandardních požadavcích. Bylo vidět, že klientova spokojenost je na prvním místě.

Libor P., Senior Holding s.r.o.

Další názory

Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách InsightLab


InsightLab © 2017 - Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek


CZ en